Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

„Už viešosios diplomatijos puoselėjimą“ apdovanojimas – Kauno savivaldybei

Sukurta 2017.10.13 / Atnaujinta 2017.10.13 19:38
    „Už viešosios diplomatijos puoselėjimą“ apdovanojimas – Kauno savivaldybei
    „Už viešosios diplomatijos puoselėjimą“ apdovanojimas – Kauno savivaldybei
    „Už viešosios diplomatijos puoselėjimą“ apdovanojimas – Kauno savivaldybei

   Spalio 13 d. Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius „Auksinės krivūlės 2017“ apdovanojimą „Už Viešosios diplomatijos puoselėjimą“ įteikė Kauno miesto savivaldybei.

   Užsienio reikalų ministerija nominaciją „Už viešosios diplomatijos puoselėjimą“ steigia trečius metus iš eilės. Atrenkant kandidatus dėmesys skiriamas savivaldybių gebėjimui įgyvendinti viešosios diplomatijos projektus, prisidedančius prie Lietuvos ekonominio potencialo didinimo, istorinės atminties ir kultūros skleidimo. Šiemet nugalėtoju buvo pripažintas Kaunas. Apdovanojimą atsiėmė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

   „Net 90 procentų turistų iš Japonijos pirmiausia važiuoja į Kauną, kur miestas puoselėja japonų diplomato Čijunės Sugiharos atminimą. Šiemet Kaune surengtos dešimtosios Pasaulio lietuvių sporto žaidynės sulaukė rekordinio užsienio lietuvių skaičiaus. Sveikiname savivaldybę ir Kauną bei toliau linkime garsinti miesto ir Lietuvos vardą“, – sakė L. Linkevičius

    „Auksinės krivūlės“ apdovanojimai – kasmetinis Lietuvos savivaldybių asociacijos renginys, skirtas įvertinti labiausiai pasižymėjusias Lietuvos savivaldybes.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   apdovanojimas Mekui.jpg

   Gruodžio 3 dieną Frankfurte prie Maino viceministras Darius Skusevičius pasveikino Joną Meką, kuriam buvo įteiktas B3 BEN bienalės apdovanojimas už viso gyvenimo indėlį į kino ir video meną.

   Kultūros renginiai » Naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
   globali lietuva apdovanojimas.jpg

   Penktadienį vykusių pirmųjų LRT Lituanica kanalo „Pasaulio lietuvių žinių“ apdovanojimų ceremonijoje Užsienio reikalų ministerija buvo apdovanota už indėlį į pasaulio lietuvių vienybę.

   Užsienio lietuviai »

   Baltų vienybės dienos, kai lietuviai ir latviai kartu mini istorinį Saulės mūšį, išvakarėse Lietuvos ir Latvijos užsienio reikalų ministrai Linas Linkevičius ir Edgaras Rinkevičius pranešė, kad steigiamas Baltų apdovanojimas.

   Dvišaliai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »
   Kauno veliava Los Andzele (1).jpg

   Lietuvos generalinis konsulas Los Andžele Darius Gaidys vasario 28 dieną dalyvavo iškilmingoje vėliavų pakėlimo ceremonijoje Los Andžele, San Pedro vietovėje, kur buvo atidaryta nauja miestų partnerių aikštė (angl. „Los Angeles Sister Cities Plaza“). Tarp miestų partnerių yra ir Kaunas, kurio vėliava nuo šiol plazda Los Andžele.

   Atstovybių naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata