Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Atvertos naujos galimybės ekonominiam bendradarbiavimui su Omanu

Sukurta 2018.06.26 / Atnaujinta 2018.06.26 15:46
  Atvertos naujos galimybės ekonominiam bendradarbiavimui su Omanu

  Birželio 25-26 dienomis Omano sostinėje Maskate viceministras Neris Germanas ir Omano Prekybos ir industrijos ministerijos sekretorius Ahmedas bin Hassanas Al Theebas pasirašė susitarimą dėl ekonominio bendradarbiavimo, kuriuo abi valstybės susitarė sudaryti geresnes sąlygas plėtoti verslo ryšius. Su sekretoriumi aptarti tolesni ekonominio bendradarbiavimo žingsniai, prekybos skatinimas tarp Lietuvos ir Omano verslininkų.

  Konsultacijose su Omano užsienio reikalų ministerijos generaliniu sekretoriumi Sayyidu Badru Al-Busaidžiu apžvelgtos pastarųjų metų dvišalio bendradarbiavimo aktualijos ir galimybės, ypač ekonomikos ir turizmo srityse. Omano atstovai pakviesti remti arabų kalbos studijas Lietuvoje, vėliau aptarti bendri informaciniai projektai, kurie pagerintų informacijos sklaidą abiejose valstybėse.

  Susitikime su Turizmo viceministre Maitha Saif Majid al-Mahrouqi sutarta pradėti konkrečius bendradarbiavimo turizmo srityje projektus, kad jau dabar augantys abipusiai turistų srautai išaugtų dar labiau.

  Lietuva diplomatinius santykius su Omanu užmezgė 1992 metų rugsėjo 22 dieną. Nuo 2010 metų, kai buvo pasirašytas supratimo memorandumas dėl dvišalių konsultacijų tarp Lietuvos ir Omano užsienio reikalų ministerijų, vyksta reguliarus ir intensyvus dvišalis dialogas.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG_2176.JPG

  Birželio 11 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitikime su Omano Sultonato užsienio reikalų ministerijos generaliniu sekretoriumi Sayyidu Badru bin Hamadu Al Busaidu  aptarė  dvišalius santykius, ekonominio bendradarbiavimo plėtros galimybes, situaciją Artimųjų Rytų ir Persijos įlankos regione.

  Dvišaliai santykiai »
  IMG_0241a.jpg

  Birželio 10 dieną įvyko devintosios Lietuvos ir Omano politinės konsultacijos, kurių metu aptarti dvišaliai santykiai, ekonominio bendradarbiavimo plėtros galimybės, situacija Artimųjų Rytų ir Persijos įlankos regione, bendradarbiavimas tarptautiniuose formatuose.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata