Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Kinijos Henan provincijoje pristatyta Lietuvos investicinė aplinka, turizmo galimybės ir transporto sektorius

Sukurta 2019.04.26 / Atnaujinta 2019.04.26 08:53

Balandžio 24 dieną Lietuvos ambasada Kinijoje 108 milijonus gyventojų turinčioje Henan provincijoje Kinijoje surengė Lietuvos pristatymo seminarą „Welcome to Lithuania“. Seminaro metu buvo pristatyta Lietuvos investicinė aplinka, transporto sektorius, turizmo galimybės ir žemės ūkio produktai.

Į seminarą susirinko apie 150 dalyvių, tarp jų – Henan provincijos ir sostinės vadovai, verslo, turizmo agentūrų, žiniasklaidos atstovai. Seminaro dalyviai domėjosi lietuviškais pieno ir mėsos produktais, šokolado gaminiais, mineraliniu vandeniu. Potencialius investuotojus domino galimybės vystyti veiklą Lietuvoje finansinių technologijų ir IT sprendimų srityse.

Kinijos transporto, logistikos, krovinių pervežimo kompanijos domėjosi galimybėmis vežti krovinius per Lietuvos teritoriją ir  bendradarbiavimu su vietinėmis transporto ir logistikos kompanijomis.

Lietuvos pristatymo seminaras surengtas bendradarbiaujant su Henan provincijos  vyriausybe, Henan provincijos Tarptautinės prekybos skatinimo taryba ir Kinijos tarptautinio ekonominio bendradarbiavimo asociacija prie Prekybos ministerijos.

Susijusios naujienos Visos naujienos »

Liepos 23 dieną kadenciją baigianti Lietuvos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė su atsisveikinimo vizitu lankėsi Šandongo provincijos sostinėje Džinane.

Dvišaliai santykiai »

Gegužės 29 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius vaizdo konferencijos būdu dalyvavo Europos Sąjungos (ES) užsienio reikalų ministrų taryboje, kurioje pagrindinis dėmesys skirtas Kinijai. Taip pat aptarta situacija Azijos ir Ramiojo vandenyno regione ir Afganistane.

Daugiašaliai santykiai »

Gegužės 29 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvaus neformalioje Europos Sąjungos (ES) užsienio reikalų ministrų vaizdo konferencijoje, kurioje pagrindinis dėmesys bus skiriamas Kinijai. Taip pat bus aptariamos COVID-19 pandemijos pasekmės Azijos ir Ramiojo vandenyno regione, situacija Afganistane.

Daugiašaliai santykiai »

Atsižvelgiant į naujausią informaciją, gautą iš Kinijos institucijų dėl koronaviruso (COVID-19) protrūkio, Užsienio reikalų ministerija atnaujino kelionių rekomendaciją į šią šalį.

Konsulinės naujienos »

Užsienio reikalų ministerija dėl sparčiai plintančio naujojo koronaviruso rekomenduoja laikinai nevykti į šalį. Ministerijos duomenimis Kinijoje yra apie 300 Lietuvos piliečių.

Ministerijos naujienos »
kinija.jpg

Sausio 22 dieną Pekine vyko reguliarios Lietuvos ir Kinijos užsienio reikalų ministerijų konsultacijos,  kuriose aptarti politiniai, ekonominiai, globalios ir regioninės politikos klausimai. 

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos » Ekonominiai santykiai »