Naujienos Spausdinti RSS

L. Linkevičius pasveikino Moldovos Respubliką nacionalinės šventės proga

Sukurta 2019.08.27 / Atnaujinta 2019.08.27 08:17
  L. Linkevičius pasveikino Moldovos Respubliką nacionalinės šventės proga

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugpjūčio 27 dieną pasveikino Moldovos kolegą Nicu Popescu ir visus Moldovos žmones Nepriklausomybės dienos proga.

  Ministras pabrėžė mūsų šalies paramą Moldovos europinei integracijai ir pasiryžimą pasidalinti Lietuvos europinių reformų patirtimi.

  „Džiugu matyti stiprią politinę naujos Vyriausybės valią skatinti Moldovos europinę kryptį ir įgyvendinti su tuo susijusias reformas“, – sveikinimo laiške teigė ministras, prisimindamas savo vizitą Kišiniove birželio 27 dieną.

  Lietuva ir Moldova užmezgė diplomatinius santykius 1992 metų liepos 8 dieną.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Užsienio reikalų ministerija sveikina Moldovos žmones, laisvai išreiškusius savo politinę valią sekmadienį įvykusiuose Moldovos prezidento rinkimuose.

  Dvišaliai santykiai »
  Moldova4.jpg

  Rugpjūčio 27 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Nepriklausomybės dienos proga pasveikino Moldovos užsienio reikalų ir Europos integracijos ministrą Olegą Tuleą ir visus Moldovos žmones.

  Dvišaliai santykiai »
  DSC_3201.jpg

  Liepos 28 dieną Užsienio reikalų ministerijoje vyko nuotolinės Lietuvos ir Moldovos politinės konsultacijos. Konsultacijų metu aptarti dvišaliai santykiai, reformų procesas Moldovoje, Moldovos ir Europos Sąjungos (ES) santykiai, Rytų partnerystės iniciatyva bei kovos su COVID-19 pandemijos patirtis abejose valstybėse.

  Dvišaliai santykiai »
  DSC_4550.jpg

  Gegužės 14 dieną iš Lietuvos į Armėniją, Moldovą ir Sakartvelą išvyksta Lietuvoje pagamintos apsaugos priemonės, reikalingos kovai su COVID-19. Gegužės 13 dieną humanitarinis krovinys taip pat iškeliavo į Ukrainą.

  Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »
  IMG_2228.JPG

  Vasario 25 dieną ministras Linas Linkevičius Ženevoje susitiko su Moldovos užsienio reikalų ministru Aureliu Ciocoi. Susitikime aptartas Europos Sąjungos (ES) ir Moldovos Asociacijos susitarimo įgyvendinimas, Moldovos reformų eiga, Lietuvos ir Moldovos bendradarbiavimas Jungtinėse Tautose bei dvišalių santykių aktualijos.

  Dvišaliai santykiai »