Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ambasadorius Jungtinėje Karalystėje pradėjo eiti ambasadoriaus Omano Sultonatui pareigas

Sukurta 2018.06.25 / Atnaujinta 2018.06.25 14:47
  Lietuvos ambasadorius Jungtinėje Karalystėje pradėjo eiti ambasadoriaus Omano Sultonatui pareigas

  Lietuvos ambasadorius Jungtinėje Karalystėje Renatas Norkus birželio 24 dieną Omano Užsienio reikalų ministerijai įtekė skiriamųjų raštų kopiją ir oficialiai pradėjo eiti ambasadoriaus Omano Sultonatui pareigas.

  Susitikimo su Omano užsienio reikalų viceministru Mohammedu bin Yousefu Al Zarafiu metu buvo aptarti intensyvėjantys Lietuvos ir Omano dvišaliai santykiai, išreikštas abipusis interesas ateityje dėti pastangas, kad būtų dar labiau išnaudotas bendradarbiavimo potencialas verslo, aukštųjų technologijų, turizmo, švietimo, kultūros, sveikatos apsaugos, maisto pramonės srityse.

  Ambasadorius R. Norkus pažymėjo, kad Lietuvos ryšiai su Omanu savo intensyvumu, glaudumu, bendradarbiavimo sričių spektru išsiskiria iš viso Persijos įlankos šalių regiono ir išreiškė pasiryžimą prisidėti prie to, kad tarpinstitucinis bendradarbiavimas atvertų kelią ryšiams tarp šalių verslo bei akademinių bendruomenių ir paskatintų konkrečių projektų įgyvendinimą.

  Lietuvos ir Omano diplomatiniai santykiai užmegzti 1992 metais. Šalių vadovai abiem šalims yra akreditavę savo ambasadorius Londone.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG_2176.JPG

  Birželio 11 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitikime su Omano Sultonato užsienio reikalų ministerijos generaliniu sekretoriumi Sayyidu Badru bin Hamadu Al Busaidu  aptarė  dvišalius santykius, ekonominio bendradarbiavimo plėtros galimybes, situaciją Artimųjų Rytų ir Persijos įlankos regione.

  Dvišaliai santykiai »
  IMG_0241a.jpg

  Birželio 10 dieną įvyko devintosios Lietuvos ir Omano politinės konsultacijos, kurių metu aptarti dvišaliai santykiai, ekonominio bendradarbiavimo plėtros galimybės, situacija Artimųjų Rytų ir Persijos įlankos regione, bendradarbiavimas tarptautiniuose formatuose.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata