Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje susitiko su turizmo agentūrų atstovais

Sukurta 2019.10.02 / Atnaujinta 2019.10.02 16:25
   Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje susitiko su turizmo agentūrų atstovais
   Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje susitiko su turizmo agentūrų atstovais
   Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje susitiko su turizmo agentūrų atstovais
   Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje susitiko su turizmo agentūrų atstovais

   Spalio 1 dieną Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Nerijus Aleksiejūnas lankėsi Paryžiuje vykstančioje didžiausioje Prancūzijoje tarptautinėje turizmo profesionalų parodoje „IFTM Top Resa“. Čiajis susitiko su Lietuvos atvykstamojo turizmo agentūrų „Baltic Blues Travel“, „Baltic Mania“, „Delta Tours“ ir „Taiga Euro Baltika“ atstovais.

   Susitikimuose ambasadorius aptarė prancūzų turistų srautų į Lietuvą didinimo potencialą, pabrėžė Lietuvos kaip patrauklios turistinės krypties žinomumo Prancūzijoje didinimo svarbą. Ambasadorius taip pat aptarė Lietuvos ambasados Paryžiuje bendradarbiavimo su Lietuvos turizmo profesionalais galimybes ir planus 2020-aisiais, kuomet Lietuva minės savo nepriklausomybės 30-metį, Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metus,  bei rengiantis Kauno 2022 – Europos kultūros sostinės – programai. N. Aleksiejūnas pabrėžė, kad Lietuvos ambasada Prancūzijoje siekia didinti Lietuvos žinomumą Prancūzijoje ir planuoja organizuoti Lietuvos pristatymo renginius kelionių organizatoriams, turizmo agentūroms ir kitiems turizmo profesionalams Prancūzijoje bei regioninei spaudai. 

   Remiantis „Keliauk Lietuvoje“ duomenimis, atvykstamojo turizmo augimas 2019 m. pirmąjį pusmetį yra didžiausias per 5 metus, o turistų srautas iš Prancūzijos – rekordinis (+24,42%).

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   0-96-200919 Journee de patrimoine Lithuanian Embassy Paris _D800487 Photo Ludo Segers.JPG

   Rugsėjo 18-20 dienomis Lietuvos ambasada Paryžiuje pirmąkart dalyvavo nuo 1984 metų Prancūzijoje rengiamose Europos paveldo dienose.

   Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
   1-33-200915 BY at LT Embassy Paris France 850_0819 Photo Ludo Segers.JPG

   Rugsėjo 15 dieną minint Tarptautinę demokratijos dieną, Lietuvos ambasada Prancūzijoje buvo apšviesta Baltarusijos istorinės vėliavos spalvomis, reiškiant solidarumą su Baltarusijos žmonėmis, kovojančiais už demokratiją.

   Atstovybių naujienos »
   1.jpeg

   Rugpjūčio 23 dieną Paryžiuje Lietuvos ir Baltarusijos bendruomenių Prancūzijoje dėka surengtas Baltijos kelio 31- ųjų metinių minėjimas. Renginyje dalyvavo apie 250 dalyvių, kurie išreiškė tvirtą paramą ir solidarumą Baltarusijos žmonėms, siekiantiems demokratijos šalyje.

   Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
   109351464_312526593455537_3583559654312648531_n.jpg

   Liepos 14 dieną Lietuvos ambasadoje Paryžiuje surengtas virtualios fotografijų parodos apie Paryžių ir Vilnių karantino metu atidarymas bei fotografinio filmo „Paris – Vilnius. Išgyventi nenuspėjamą“ premjera. Identiškas renginys tuo pačiu metu vyko ir Vilniuje – Prancūzijos ambasadorės Vilniuje rezidencijoje, susijungus tiesioginiu vaizdo ryšiu. 

   Dvišaliai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »
   _DSC1545.JPG

   Liepos 14 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Prancūzijos Europos ir užsienio reikalų ministrą Jean-Yves Le Drian Bastilijos paėmimo dienos proga.

   Dvišaliai santykiai »
   4-15-200706 Hon Con Lithuanian Embassy Paris 7097 Photo Ludo Segers.jpg

   Liepos 6 dieną Lietuvos ambasadoje Paryžiuje surengtos iškilmingos ceremonijos metu „Lietuvos diplomatijos žvaigžde“ apdovanoti Lietuvai nusipelnę garbės konsulas Lione Pierre Minonzio ir Lietuvos garbės konsulė Trojė (pranc. Troyes) Anne-Marie Goussard.

   Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos » Atstovybių naujienos »