Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras L. Linkevičius atsisveikino su kadenciją baigiančiu Prancūzijos ambasadoriumi

Sukurta 2018.09.20 / Atnaujinta 2018.09.20 15:40
   Ministras L. Linkevičius atsisveikino su kadenciją baigiančiu Prancūzijos ambasadoriumi
   Ministras L. Linkevičius atsisveikino su kadenciją baigiančiu Prancūzijos ambasadoriumi

   Rugsėjo 20 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su kadenciją baigiančiu Prancūzijos Respublikos ambasadoriumi Philippe Jeantaud.

   Ministras padėkojo ambasadoriui už Prancūzijos vaidmenį stiprinant Baltijos šalių saugumą ir asmenines pastangas plėtojant dvišalius santykius.

   „Lietuva labai vertina Prancūzijos ženklų indėlį į mūsų šalies ir regiono saugumą. Prancūzijos karinės oro pajėgos net penkis kartus vykdė NATO oro policijos misijas Baltijos valstybėse, iš jų keturis kartus Lietuvoje. Nuo šių metų pradžios iki rugpjūčio pabaigos beveik 300 Prancūzijos karių su karine technika prisijungė prie Vokietijos vadovaujamos NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės Lietuvoje ir prisidėjo prie aljanso pastangų stiprinti saugumą  regione. Esame taip pat dėkingi ambasadoriui už jo pastangas vystant dvišalius kultūrinius ir ekonominius ryšius“, – sakė L. Linkevičius.

   Prancūzijos Respublikos ambasadorius Philippe Jeantaud akredituotas Lietuvoje nuo 2015 metų.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   IMG_2738_.jpg

   Spalio 25 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitiko su naująja Prancūzijos ambasadore Lietuvoje Claire Lignières-Counathe, kuri tą pačią dieną įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei.

   Dvišaliai santykiai »
   Foto 3.JPG

   Spalio 24 dieną Lietuvos ambasadoje Prancūzijoje vyko jau tradiciniu tapęs tarptautinėje maisto pramonės parodoje „SIAL Paris 2018“ dalyvaujančių Lietuvos verslininkų ir Prancūzijos eksporto, distribucijos įmonių ir agentų susitikimas, kuriame dalyvavo per 70 svečių.

   Atstovybių naujienos » Ekonominiai santykiai »
   1.JPG

   Spalio 21-25 dieną Paryžiuje vyksta tarptautinė paroda SIAL, kurioje savo produkciją pristato ir Lietuvos maisto pramonės atstovai. Jų stendus aplankė Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Dalius Čekuolis ir su darbo vizitu Paryžiuje viešintis Žemės ūkio ministras Giedrius Surplys.

   Atstovybių naujienos »
   tomas_razmus-14.JPG

   Rugpjūčio 23 dieną Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius susitiko su Prancūzijos Nacionalinės Asamblėjos  draugystės su Lietuva grupės pirmininku Vincent Rolland.

   Dvišaliai santykiai »
   Prancuzija4.jpg

   Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius liepos 14 dieną pasveikino Prancūzijos Europos ir užsienio reikalų ministrą Jean-Yves Le Drianą Bastilijos dienos proga.

   Dvišaliai santykiai »
   5-Lionas.JPG

   Birželio 22-24 dienomis Prancūzijos Liono mieste surengtas kasmetinis Konsulinių dienų festivalis. Centrinėje Bellecour aikštėje įsikūrusiame Lietuvos stende, kurį parengė Lietuvos ambasada kartu su Lietuvos garbės konsulais, praeiviai buvo kviečiami susipažinti su mūsų šalies istorija, kultūra, turizmo galimybėmis bei netikėtais lietuviškos virtuvės gaminiais.

   Atstovybių naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata