Naujienos Spausdinti RSS

Pasaulinėje kovoje su COVID-19 pabrėžta veiksmingos komunikacijos svarba

Sukurta 2020.06.09 / Atnaujinta 2020.06.09 11:20
  Pasaulinėje kovoje su COVID-19 pabrėžta veiksmingos komunikacijos svarba

  Birželio 8 dieną vaizdo konferencijos būdu vyko Europos Sąjungos (ES) vystomojo bendradarbiavimo ministrų taryba, kurioje pagrindinis dėmesys skirtas ES pagalbos su COVID-19 kovojančioms besivystančioms šalims pažangos įvertinimui.

  Lietuvai atstovavęs užsienio reikalų viceministras Neris Germanas teigė, kad kovoje su pandemija visos šalys yra vienodai svarbios, o geografiniu požiūriu ES Rytų partnerystės ar kitos pasaulio šalys neturi būti diskriminuojamos.

  Savo pasisakyme N. Germanas dėmesį skyrė veiksmingai komunikacijai ir priminė jungtinę Baltijos valstybių ir Slovakijos iniciatyvą dėl kovos su trečiųjų šalių dezinformacija pandemijos metu ir ateityje.

  „Bendros ES pastangos padėti besivystančioms šalims nebus veiksmingos, jeigu nesiimsime  ambicingų veiksmų kovojant su nedraugiškų trečiųjų šalių propaganda“, - pabrėžė N. Germanas.

  Ministrams taip pat buvo pateikta naujausia informacija apie derybas dėl ES ir Afrikos, Karibų ir Ramiojo vandenyno šalių grupės santykių ateities po 2020 metų, taip pat tolesni žingsniai kuriant naująją ES išorės finansų sistemą.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Ambasadorius 6.png

  Lapkričio 26 dieną Lietuvos ambasada Graikijoje kartu su Graikijos užsienio ir europinės politikos fondu ELIAMEP bei Lenkijos, Švedijos, Ukrainos, Gruzijos ir Moldovos ambasadomis surengė vaizdo konferenciją „ES Rytų Partnerystė: ko tikėtis po 2021 metų viršūnių susitikimo?“.

  Atstovybių naujienos »
  IMG-20200718-WA0010.jpg

  Liepos 19 dieną į Lietuvą grįžo keturi Lietuvos piliečiai, kurie buvo užstrigę Venesueloje dėl COVID-19 pandemijos. Lietuvos konsulatas Valensijoje ir Užsienio reikalų ministerija, bendradarbiaujant su Europos Sąjungos atstovybe bei Prancūzijos ambasada Venesueloje, padėjo šiems piliečiams grįžti į Lietuvą Prancūzijos organizuotu repatrijavimo skrydžiu iš Venesuelai priklausančios Margaritos salos.

  Konsulinės naujienos » Atstovybių naujienos »
  DSC_2060.jpg

  Liepos 14 dieną užsienio reikalų viceministras Dalius Čekuolis, JAV ambasadorius Lietuvoje Robertas S. Gilchristas bei kiti ministerijos ir ambasados pareigūnai į JAV išlydėjo Lietuvoje pagamintų kovai su COVID-19 pandemija skirtų apsaugos priemonių siuntą.

  Dvišaliai santykiai »

  Liepos 15 dieną iš Lietuvos į JAV išvyksta Lietuvoje pagamintos kovai su COVID-19 pandemija skirtos apsaugos priemonės.

  Dvišaliai santykiai »
  049 Ministro padėka mobiliojo ryšio operatoriams už glaudų bendradarbiavimą.JPG
  Liepos 9 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius padėkojo Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriams „Bitė Lietuva“, „Tele2“,  „Teledema“ ir „Telia“ už nuoširdų ir konstruktyvų bendradarbiavimą pasaulinės pandemijos metu.
  Ministerijos naujienos »
  DSC_1256.jpg

  Liepos 7 dieną iš Lietuvos į Baltarusiją išvyksta humanitarinė pagalba – Lietuvoje pagamintos apsaugos priemonės, reikalingos kovai su COVID-19.

  Dvišaliai santykiai »