Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Rengiama tarptautinė konferencija apie verslo įsitraukimą į vystomojo bendradarbiavimo veiklas Afrikoje

Sukurta 2018.05.29 / Atnaujinta 2018.05.29 09:24

Gegužės 30 dieną Užsienio reikalų ministerijoje vyks tarptautinė konferencija „ICT4D Afrikoje: ar vystomajame bendradarbiavime yra vietos verslui“. Konferencijos tikslas – paskatinti Lietuvos įmones ieškoti verslo galimybių Afrikoje, kurioje informacinių technologijų ir telekomunikacijų sektorius turi didelį potencialą plėtrai.

Tikimasi, kad diskusija tarp veiklos ypatybes išmanančių pranešėjų ir dalyvių iš įvairių šios temos sektorių prisidės prie dalyvių tinklo sukūrimo ir naujų ryšių generavimo. Šiais metais konferencija bus orientuota į didesnį IT ir telekomunikacijų verslo įtraukimą į vystomąjį bendradarbiavimą.

Renginyje dalyvaus Ekonominio saugumo ir plėtros organizacijos (EBPO), blokų grandinių technologijų, verslų ir startuolių „DTBi“, „Ventures Platform“, „Yapili“, „Kumasi Hive“, „NRD“ , „SettleMint“ atstovai.

Tarptautinis ICT4D forumas Užsienio reikalų ministerijoje organizuojamas jau trečius metus iš eilės, bendradarbiaujant su tyrimų ir konsultacijų centru „AfriKo“ bei asociacija „Infobalt“. Konferencija yra vienas iš renginių, skirtų tarptautinei Afrikos dienai.

Renginio laikas: 9:00 – 13:30 val. Renginio vieta: LR Užsienio reikalų ministerija (renginys nemokamas, tačiau privalu iš anksto registruotis, o atvykus į URM – turėti asmens dokumentą ir registracijos bilietą).

Susijusios naujienos Visos naujienos »
2.JPG

Lapkričio 29 dieną Užsienio reikalų ministerijoje vyko kasmetinė vystomojo bendradarbiavimo konferencija „Darnaus vystymosi darbotvarkė iki 2030 m.: nepalikti nė vieno nuošalyje“, skirta Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo rezultatams ir uždaviniams aptarti.

Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »

Spalio 1 d. paskelbtas Lietuvos užsienio reikalų ministerijos kvietimas teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programai įgyvendinti 2019 metais.

Ministerijos naujienos »
0925CAR.jpg

Rugsėjo 25 dieną Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ir Centrinės Afrikos Respublikos (CAR) užsienio reikalų ministras Charles-Armel Doubane Niujorke vykstančios Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos metu pasirašė bendrąjį komunikatą dėl diplomatinių santykių užmezgimo.

Dvišaliai santykiai »
tomas_razmus-9410.JPG

Gegužės 30 dieną Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijoje vyko jau trečius metus organizuojama tarptautinė konferencija „ICT4D Afrikoje: ar vystomajame bendradarbiavime yra vietos verslui?". Informacinių technologijų ir telekomunikacijų, vystomojo bendradarbiavimo, paslaugų plėtojimo, ICT4D tematika ir galimybėmis Afrikoje šiemet susidomėjo beveik 100 dalyvių.

Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »
0524Afrika.jpg

Gegužės 24 dieną tarptautinės Afrikos dienos išvakarėse Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius atidarė  tradicinį festivalį „Afrikos dienos 2018“. 

Kultūros renginiai »
20180522_1709, _G4A0841.jpg

Gegužės 22 dieną Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje Užsienio reikalų ministerija, viešoji įstaiga „AfriKo“ ir Krašto apsaugos ministerija surengė viešą diskusiją „Tarptautinės misijos ir operacijos: ką mūsų kariai veikia Afrikoje?“, kurios metu Lietuvos bei užsienio šalių akademikai, diplomatai ir saugumo ekspertai aptarė tarptautinių misijų bei operacijų svarbą Lietuvos užsienio politikai.

Kultūros renginiai »

Naujienlaiškio prenumerata