Naujienos Spausdinti RSS

Šiaurės ir Baltijos šalių ambasados Prahoje šventė nacionalines dienas

Sukurta 2019.05.22 / Atnaujinta 2019.05.22 16:32
   Šiaurės ir Baltijos šalių ambasados Prahoje šventė nacionalines dienas
   Šiaurės ir Baltijos šalių ambasados Prahoje šventė nacionalines dienas

   Jau dvyliktus metus iš eilės Šiaurės ir Baltijos šalys Prahoje savo nacionalines dienas minėjo kartu. Gegužės 21 dieną Lietuvos ir kitų šio regiono valstybių ambasadoriai į Čekijos nacionalinės galerijos Parodų rūmus sukvietė gausų Čekijos politikos, verslo, kultūros, visuomenės ir diplomatinio korpuso atstovų būrį.

   Šių metų renginio tema skirta inovacijoms. Priėmimo dalyviams parodytas vaizdo reportažas apie Šiaurės ir Baltijos šalių ambasadų Prahoje surengtus darbo pusryčius „Morning Inspiration: #Nordic Baltic Innovations”, įtrauktus į tarptautinės konferencijos „Inovacijų savaitė 2019“ programą.

   Šiame susitikime Lietuvai atstovavo Andrius Adamonis (Lietuvos bankas), kurio ekspertizės sritys – inovacijos, dirbtinis intelektas ir blokų grandinės technologijos naudojimas. Priėmimo svečius pasveikino Lietuvos, Švedijos, Danijos, Estijos, Norvegijos, Suomijos ir  Latvijos ambasadoriai.

   Kviečiame pasižiūrėti video reportažą anglų kalba apie gegužės 20 dieną surengtus darbo pusryčius „Nordic Baltic Innovations“, kuriame dalyvavo 60 svečių iš žiniasklaidos, verslo ir institucijų.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   Ambasadorius Laimonas Talat-Kelpša įteikė skiriamuosius raštus Čekijos prezidentui.jpg

   Lietuvos ambasadorius Laimonas Talat-Kelpša spalio 21 d., trečiadienį, įteikė skiriamuosius raštus Čekijos prezidentui Milošui Zemanui.

   Dvišaliai santykiai »
   95671_9adb22ff2b256c49e927c371ebd143c5.jpg

   Šį savaitgalį Prahos tarptautinis kino festivalis „Febiofest“, bendradarbiaudamas su Lietuvos ambasada Čekijos Respublikoje, pristato Lietuvos režisieriaus Jurgio Matulevičiaus filmą „Izaokas“ (2019). Kasmetinė kino šventė turėjo įvykti dar pavasarį, tačiau dėl pandemijos buvo atidėta.

   Kultūros renginiai » Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »

   Liepos 20 dieną Taline įvyko bendra Estijos, Latvijos ir Lietuvos užsienio reikalų ministrų vaizdo konferencija su Albanijos užsienio reikalų ministru Gent Cakaj.

   Daugiašaliai santykiai »

   Balandžio 29 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Baltijos šalių užsienio reikalų ministrų telekonferencijoje, kurios metu buvo aptartos galimybės koordinuotai švelninti karantino režimą, taip pat ir palaipsniui lengvinant sąlygas piliečių kelionėms.

   Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos »

   Remiantis Čekijos Vyriausybės informacija, nuo kovo 14 dienos 00:00 valandos Čekijos siena bus uždaryta užsieniečiams, keliaujantiems iš Italijos, Ispanijos, Austrijos, Vokietijos, Norvegijos, Švedijos, Prancūzijos, Belgijos, Olandijos, Danijos, Jungtinės Karalystės, Šveicarijos, Kinijos, Pietų Korėjos ir Irano.

   Daugiau informacijos  →

   Konsulinės naujienos » Ministerijos naujienos »
   92196_22ff9e3f2ef027535815a1c267431d42.jpg

   Gruodžio 6-8 dienomis Prahoje (Čekijoje) vyko įvairūs vietos bendruomenei skirti kultūriniai renginiai. Lietuvos ambasada savo atnaujintose patalpose surengė pirmąjį lietuvių bendruomenei skirtą renginį – susitikimą  su žurnalistu, laidų vedėju ir prodiuseriu Ryčiu Zemkausku.

   Atstovybių naujienos »