Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Susitikime su Prancūzijos Nacionalinės Asamblėjos atstovu aptarti dvišaliai ryšiai ir bendradarbiavimas saugumo srityje

Sukurta 2018.08.23 / Atnaujinta 2018.08.23 13:54
   Susitikime su Prancūzijos Nacionalinės Asamblėjos atstovu aptarti dvišaliai ryšiai ir bendradarbiavimas saugumo srityje
   Susitikime su Prancūzijos Nacionalinės Asamblėjos atstovu aptarti dvišaliai ryšiai ir bendradarbiavimas saugumo srityje

   Rugpjūčio 23 dieną Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius susitiko su Prancūzijos Nacionalinės Asamblėjos  draugystės su Lietuva grupės pirmininku Vincent Rolland.

   Susitikimo metu buvo aptarti dvišaliai Lietuvos ir Prancūzijos santykiai, bendradarbiavimas tarp parlamentų. Svečias informavo, kad kitais metais Lietuvoje lankysis Prancūzijos Nacionalinės Asamblėjos  draugystės su Lietuva grupės nariai. Susitikimo dalyviai taip pat kalbėjo apie Lietuvos ir Prancūzijos strateginės partnerystės veiksmų plano įgyvendinimą, kuris numato abiejų šalių bendradarbiavimą  politinėje, saugumo, ekonomikos, vidaus reikalų, energetikos, kultūros, švietimo ir kitose srityse.

   Viceministras D. Skusevičius padėkojo už Prancūzijos indėlį į Baltijos jūros regiono saugumą. Prancūzijos karinės oro pajėgos net penkis kartus vykdė NATO oro policijos misijas Baltijos valstybėse, iš jų – keturis kartus Lietuvoje. Šių metų pradžioje beveik 300 Prancūzijos karių prisijungė prie kitų Vokietijos vadovaujamos NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės kontingento karių ir kartu prisideda prie Aljanso pastangų stiprinti saugumą regione.

   Šių metų balandžio mėnesį Prancūzijoje lankėsi Seimo tarpparlamentinių ryšių su Prancūzija grupės delegacija, vadovaujama grupės pirmininko Arūno Gelūno.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   IMG_2738_.jpg

   Spalio 25 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitiko su naująja Prancūzijos ambasadore Lietuvoje Claire Lignières-Counathe, kuri tą pačią dieną įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei.

   Dvišaliai santykiai »
   Foto 3.JPG

   Spalio 24 dieną Lietuvos ambasadoje Prancūzijoje vyko jau tradiciniu tapęs tarptautinėje maisto pramonės parodoje „SIAL Paris 2018“ dalyvaujančių Lietuvos verslininkų ir Prancūzijos eksporto, distribucijos įmonių ir agentų susitikimas, kuriame dalyvavo per 70 svečių.

   Atstovybių naujienos » Ekonominiai santykiai »
   1.JPG

   Spalio 21-25 dieną Paryžiuje vyksta tarptautinė paroda SIAL, kurioje savo produkciją pristato ir Lietuvos maisto pramonės atstovai. Jų stendus aplankė Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Dalius Čekuolis ir su darbo vizitu Paryžiuje viešintis Žemės ūkio ministras Giedrius Surplys.

   Atstovybių naujienos »
   20180920URM1467.JPG

   Rugsėjo 20 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su kadenciją baigiančiu Prancūzijos Respublikos ambasadoriumi Philippe Jeantaud.

   Dvišaliai santykiai »
   Prancuzija4.jpg

   Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius liepos 14 dieną pasveikino Prancūzijos Europos ir užsienio reikalų ministrą Jean-Yves Le Drianą Bastilijos dienos proga.

   Dvišaliai santykiai »
   5-Lionas.JPG

   Birželio 22-24 dienomis Prancūzijos Liono mieste surengtas kasmetinis Konsulinių dienų festivalis. Centrinėje Bellecour aikštėje įsikūrusiame Lietuvos stende, kurį parengė Lietuvos ambasada kartu su Lietuvos garbės konsulais, praeiviai buvo kviečiami susipažinti su mūsų šalies istorija, kultūra, turizmo galimybėmis bei netikėtais lietuviškos virtuvės gaminiais.

   Atstovybių naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata