Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Viceministras N. Germanas susitiko su UNESCO generalinės direktorės pavaduotoju M. Chakchouk

Sukurta 2018.10.25 / Atnaujinta 2018.10.25 17:55
   Viceministras N. Germanas susitiko su UNESCO generalinės direktorės pavaduotoju M. Chakchouk
   Viceministras N. Germanas susitiko su UNESCO generalinės direktorės pavaduotoju M. Chakchouk

   Spalio 25 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitiko su UNESCO Generalinės direktorės pavaduotoju komunikacijai ir informacijai Moez Chakchouk. Susitikimo metu viceministras pažymėjo ypatingą Lietuvos įsitraukimą užtikrinant išraiškos laisvę ne tik internete, bet ir už jo ribų.

   „Tarptautinės normos užtikrinančios žiniasklaidos laisvę ir žurnalistų saugumą turi būti įgyvendinamos. Atsižvelgiant į šių dienų realybę turime kalbėtis kaip kovoti su dezinformacija ir propaganda bei investuoti į žiniasklaidos raštingumą“, – akcentavo susitikime viceministras.

   Susitikimo metu taip pat aptartas aktyvus Lietuvos vaidmuo stiprinant informacines technologijas, dalyvavimas įvairiose UNESCO tarptautinėse programose skirtose komunikacijos projektų vystymui. M. Chakchouk pasidžiaugė Lietuvos aktyvumu komunikacijos ir žiniasklaidos laisvės srityje.

   UNESCO Generalinės direktorės Audrey Azoulay pavaduotojas komunikacijai ir informacijai M. Chakchouk rugsėjo 24–25 dienomis dalyvauja UNESCO ir Kauno Vytauto Didžiojo Universiteto bendrai organizuojamoje konferencijoje, skirtoje žiniasklaidos ir informacijos raštingumui bei tarpkultūriniam dialogui (Media and Information Literacy and Intercultural Dialogue Conference).

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   Mosulo iniciatyva.jpg

   Lietuvos nuolatinė atstovė prie UNESCO ambasadorė Irena Vaišvilaitė gruodžio 17 dieną Paryžiuje informavo Pasaulio paveldo centro direktorės pavaduotoją  Lazare Eloundou Assomo, kad Lietuva prisideda prie tarptautinės iniciatyvos, skirtos Mosulo miestui Irake atgaivinti.

   Atstovybių naujienos » Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »
   Linkevičius Desir.JPG

   Gruodžio 6 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) Ministrų Tarybos susitikimo paraštėse susitiko su ESBO atstovu žiniasklaidos laisvei Harlemu Désiru.

   Užsienio reikalų ministro veikla »
   Čechavičius3.jpg

   Gruodžio 3 dieną UNESCO būstinėje Paryžiuje atidaryta fotografo Juozapo Čechavičiaus paroda. Paroda paminėtos fotografo 200-osios gimimo metinės, o ši data UNESCO Generalinės Konferencijos 39-osios sesijos sprendimu buvo įtraukta į UNESCO 2018-aisiais metais minimų datų sąrašą.

   Atstovybių naujienos »
   20181009_095107.jpg

   UNESCO Vykdomosios tarybos sesijoje, kuri Paryžiuje vyksta spalio 3-17 dienomis, Lietuva ypatingą dėmesį skiria žiniasklaidos ir išraiškos laisvės, žurnalistų saugumo temoms.

   Daugiašaliai santykiai »
   20181001_144647.jpg

   Spalio 1 dieną UNESCO būstinėje Paryžiuje UNESCO vadovybė, tarptautinių bei nevyriausybinių organizacijų atstovai ir ekspertai kartu su UNESCO valstybių narių diplomatais aptarė situaciją Rusijos Federacijos neteisėtai okupuotoje Ukrainos Krymo Autonominėje Respublikoje ir Sevastopolio mieste.

   Daugiašaliai santykiai »
   Optimisme 174.JPG

   Balandžio 4 dieną Paryžiuje, UNESCO būstinėje, atidaryta Kauno modernizmo architektūros paroda „Optimizmo architektūra: Kauno fenomenas 1918-1940“.

   Kultūros renginiai »

   Naujienlaiškio prenumerata