Temos Žymėti visus

Archyvas Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Vėliausi skelbimai »
Atranka į Užsienio reikalų ministerijos Teisės ir tarptautinių sutarčių departamento pakaitinio valstybės tarnautojo vyriausiojo specialisto pareigybę Įkelta2019.11.21

Skelbiama atranka į Teisės ir tarptautinių sutarčių departamento pakaitinio valstybės tarnautojo vyriausiojo specialisto pareigybę  (A2 lygis, pareiginės algos koeficientas 7,7).

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija skelbia konkursą karjeros valstybės tarnautojo pareigoms Įkelta2019.11.13

Skelbiamas konkursas į karjeros valstybės tarnautojo pareigybę Finansų departamento Buhalterinės apskaitos skyriuje (pareiginės algos koeficientas 9,5).

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija skelbia konkursą karjeros valstybės tarnautojo pareigoms Įkelta2019.11.13

Skelbiamas konkursas į karjeros valstybės tarnautojo pareigybę Komunikacijos ir kultūrinės diplomatijos departamento Informacijos stebėjimo ir žiniasklaidos skyriuje (pareiginės algos koeficientas 7,7).

Atranka sekretoriaus(-ės) ir vairuotojo(-s) pareigybėms Lietuvos atstovybėje Europos Sąjungoje užimti Įkelta2019.09.26

Skelbiama atranka sekretoriaus(-ės) ir vairuotojo(-s) pereigybėms Lietuvos nuolatinės atstovybės Europos Sąjungoje

Kandidatų atranka sekretoriaus (-ės) pareigybei Lietuvos atstovybėje Kroatijoje užimti Įkelta2019.09.17

Lietuvos Respublikos ambasada Kroatijos Respublikoje skelbia kandidatų atranką sekretoriaus (-ės) pareigybei užimti nuo 2020 m. sausio 1 d.

LR URM kviečia atlikti praktiką Komunikacijos ir kultūrinės diplomatijos departamento Strateginės komunikacijos skyriuje Įkelta2019.09.11

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija siūlo atlikti praktiką aukštosios mokyklos studentui (-ei), taip pat aukštųjų mokyklų absolventams, baigusiems aukštąsias mokyklas ne anksčiau kaip prieš dvejus metus iki praktikos ministerijoje pradžios. Studentas (-ė) turi būti baigęs (-usi) ne mažiau kaip du bakalauro studijų programos kursus.

LR URM kviečia studentą(-ę) atlikti praktiką Europos Sąjungos departamente Įkelta2019.09.11

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija siūlo atlikti praktiką aukštosios mokyklos studentui (-ei). Studentas (-ė) turi būti baigęs (-usi) ne mažiau kaip du bakalauro studijų programos kursus.

Kandidatų atranka valytojo(-s) pareigybei LR ambasadoje Rusijoje užimti Įkelta2019.09.06

Lietuvos Respublikos ambasada Rusijoje Federacijoje (toliau – Ambasada) skelbia kandidatų atranką valytojo pareigybei užimti nuo 2019 m. gruodžio 1 d. Atranką laimėjusiam kandidatui bus siūloma nustatyto dydžio pareiginė alga ir terminuota darbo sutartis.

Atranka iš delegavimo rezervo į ES rinkimų stebėjimo misiją Šri Lankoje Įkelta2019.09.05

Skelbiama trijų ilgalaikių ir trijų trumpalaikių rinkimų stebėtojų atranka iš delegavimo rezervo į Europos Sąjungos rinkimų stebėjimo misiją Šri Lankoje.

Atranka iš delegavimo rezervo į ES rinkimų stebėjimo misiją Tunisą Įkelta2019.08.05

Skelbiama keturių ilgalaikių ir keturių trumpalaikių rinkimų stebėtojų atranka iš delegavimo rezervo į Europos Sąjungos rinkimų stebėjimo misiją Tunise. Europos Komisija numato išsiųsti 28 ilgalaikius ir 28 trumpalaikius stebėtojus.

Lietuvos Respublikos ambasada Sakartvele skelbia atranką į raštvedžio (-ės) pareigas Įkelta2019.07.31

Lietuvos Respublikos ambasada Gruzijoje (Sakartvele) skelbia atranką į raštvedžio (-ės) pareigas

Skelbiama atranka iš delegavimo rezervo į JT taikos palaikymo misiją Kipre Įkelta2019.07.29

Skelbiama pretendentų atranka iš delegavimo rezervo į policijos patarėjų pareigybes Jungtinių Tautų taikos palaikymo misijoje Kipre (JT UNFICYP).

Skelbiama atranka į laikinai negalinčio eiti Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Europos Sąjungos departamento COREPER I skyriaus trečiojo sekretoriaus pareigų diplomato pareigas sudarant terminuotą diplomato tarnybos sutartį Įkelta2019.07.24

Europos Sąjungos departamento COREPER I skyriaus trečiojo sekretoriaus pareigybė reikalinga siekiant užtikrinti kokybišką ir savalaikį Lietuvos pozicijų ES Konkurencingumo taryboje svarstomais klausimais parengimą ir pateikimą ES institucijose, užtikrinti sklandų pasirengimą vykstantiems COREPER I posėdžiams.

Skelbiama atranka į laikinai negalinčio eiti Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Strateginių sprendimų paramos grupės atašė pareigų diplomato pareigas sudarant terminuotą diplomato tarnybos sutartį Įkelta2019.07.23

Strateginių sprendimų paramos grupės  (toliau –- Grupė) atašė pareigybė reikalinga tarptautinės politikos aktualijų ir ilgalaikių procesų analizei ir jų įtakos Lietuvos užsienio politikai vertinimui,  pasiūlymų dėl Lietuvos užsienio politikos rengimui, rekomendacijų svarbiausiais užsienio politikos klausimais, studijų apie tarptautinės politikos procesus rengimui bei palaikyti nuolatinius ryšius su mokslo tiriamaisiais institutais, universitetais, užsienio politikos ekspertais regione ir pasaulyje.

LR URM kviečia studentą(-ę) atlikti praktiką Europos šalių departamente Įkelta2019.07.18

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija siūlo atlikti praktiką aukštosios mokyklos studentui (-ei), baigusiam (-iai) ne mažiau kaip du bakalauro studijų programos kursus, nuo 2019 m. spalio mėn.

Kraunami skelbimai

Naujienlaiškio prenumerata