Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

SVARBI INFORMACIJA DĖL PILIEČIŲ PRIĖMIMO AMBASADOJE

Sukurta 2020.03.23 / Atnaujinta 2020.03.23 15:58
  SVARBI INFORMACIJA DĖL PILIEČIŲ PRIĖMIMO AMBASADOJE

  Nuo 2020 m. kovo 16 d. Lietuvos Respublikos ambasados Rusijoje Federacijoje konsuliniame skyriuje teikiama tik neatidėliotina konsulinė pagalba Lietuvos Respublikos piliečiams. Prieš atvykstant į Ambasadą prašome su mumis susisiekti el. p. [email protected] arba tel. +7 495 785 8605 / +7 495 785 8625.

  Informuojame, kad siekiant užkirsti kelią COVID-19 viruso plitimui ir sumažinti riziką Lietuvos Respublikos ambasados Rusijos Federacijoje lankytojams ir personalo nariams, į Ambasadą net ir dėl neatidėliotinos konsulinės pagalbos, nebus įleidžiami visi asmenys, turintys akivaizdžius ligos požymius (pavyzdžiui, kosėjimas, slogavimas, karščiavimas ir kt.). Jeigu sunegalavote, turite temperatūrą ar jaučiatės blogai, raginame Jus likti namuose ir kreiptis pagalbos į medikus bei nevykti į Ambasadą, nes galite būti neįleisti. Jeigu vis dėlto Jums reikia gauti neatidėliotinas konsulines paslaugas – susisiekite su Ambasada ir mūsų darbuotojai pasiūlys Jums tinkamą ir saugų sprendimą.

  Nelaimės atveju, kai yra reikalinga skubi ambasados konsulinė pagalba, Lietuvos Respublikos piliečiai kreipkitės budinčiu mob. tel. numeriu +7 964 569 3396.

  Nuo 2020 m. kovo 16 d. trečiųjų šalių piliečiai ambasadoje nepriimami: vizų, supaprastinto tranzito ir supaprastinto tranzito geležinkeliu dokumentų, LR pilietybės, leidimų gyventi išdavimo klausimais. Vizų centruose laikinai nepriimami ir prašymai išduoti Šengeno ar nacionalinę vizą

  Konsulinis priėmimas dėl konsulinių paslaugų teikimo bus atnaujintas po atskiro pranešimo. Sekite informaciją.

  Naujienlaiškio prenumerata