Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
  • Nuo balandžio 4 dienos griežtinama Lietuvos piliečių repatrijavimo iš užsienio valstybių tvarka, tačiau grįžimo kelių dar lieka.

Skelbimai »

Nuo 2020 m. kovo 30 d. Lietuvos Respublikos ambasada (toliau – ambasada) priims nagrinėjimui ekipažų ir įgulų narių, kurie vykdo tarptautinius komercinius vežimus visų rūšių transporto priemonėmis, prašymus išduoti vizą.

Skelbimai »
SKUBU! Įkelta2020.03.25

SKUBU! Rytoj bus skrydis iš Taškento į Miuncheną. Bilietus galima bus nupirkti rytoj UZ avialinijų centrinėse kasose Amiro Timuro g. 41. Prašome skubiai susisiekti su LV ambasados atstove Taškente p. Dzintra mob. telefonu: +998903581086

Skelbimai »
SVARBI INFO 1.jpg

Nuo 2020 m. kovo 16 d. Lietuvos Respublikos ambasados Rusijoje Federacijoje konsuliniame skyriuje teikiama tik neatidėliotina konsulinė pagalba Lietuvos Respublikos piliečiams. Prieš atvykstant į Ambasadą prašome su mumis susisiekti el. p. [email protected] arba tel. +7 495 785 8605 / +7 495 785 8625.

Skelbimai »
svarbi info.jpg

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos  vyriausybės nutarimu, iki 2020 m. balandžio 13 d.  00:00 val. leidžiamas asmenų, grįžtančių į savo gyvenamosios vietos valstybę, tranzitas per Lietuvos Respublikos teritoriją be būtinojo sustojimo, suformavus asmenų ar transporto priemonių grupes ir užtikrinus šių grupių privalomą palydą (konvojų) nuo atvykimo į Lietuvos Respubliką iki išvykimo iš jos per tarptautinius sienos kirtimo punktus. Supaprastintas asmenų tranzitas iš Rusijos Federacijos teritorijos į Rusijos Federacijos Kaliningrado sritį ir atgal per Lietuvos Respublikos teritoriją vykdomas tik per Kenos geležinkelio pasienio kontrolės punktą ir Kybartų geležinkelio pasienio kontrolės punktą.

Skelbimai »

Siekiant užtikrinti piliečių teisių ir laisvių įgyvendinimą, taip pat atsižvelgiant į situaciją dėl naujo koronaviruso infekcijos plitimo, nuo 2020 m. kovo 19 d. užsienio piliečiams gali būti pratęstas laikino buvimo Rusijos Federacijoje laikas. Norėdami tai padaryti, jie turi kreiptis į Rusijos Vidaus reikalų ministerijos teritorinę įstaigą, esančią arčiausiai jų faktinės buvimo vietos ir pateikti laisvos formos prašymą.

Skelbimai »
LT 1.jpg

Ar Lietuvai uždarius sienas į šalį visai neskraidys lėktuvai, ar Lietuvos piliečiai gali patekti į Lietuvą po karantino įvedimo?

Oro transportui Lietuvos sienos nėra uždaromos. Tačiau dauguma oro bendrovių nutraukė skrydžius į Lietuvą arba ketina tai padaryti. Lietuvos piliečiams sugrįžti galimybės kasdien mažėja, tačiau į Lietuvą jie yra įleidžiami.

Skelbimai »
INFO LIETUVOS PILIECIAMS 3.jpg

Informuojame, kad nuo 2020 m. kovo 19 d. Rusijos vyriausiojo sanitarinio gydytojo sprendimu, VISI iš užsienio atvykę  asmenys, privalo kreiptis į Rusijos Vartotojų teisų ir žmogaus gerbuvio tarnybos (rus. - Роспотребнадзор) „karštąja“ telefono liniją savo regione ir pranešti detalią kelionės informaciją bei laikytis 14 d. saviizoliacijos (karantino) režimo. Raginame visus LR piliečius, kurie atvyksta į Rusiją iš trečiųjų šalių, laikytis vietos sveikatos priežiūros institucijų rekomendacijų ir reikalavimų dėl COVID-19 viruso plitimo prevencijos.

Turint klausimų, maloniai rekomenduojame kreiptis tiesiogiai į Vartotojų teisų ir žmogaus gerbuvio tarnybos. Daugiau informacijos galima rasti čia.

Skelbimai »
Toneriai 2016 09 - Shortcut.lnk.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Rusijos Federacijoje informuoja, kad LR Vyriausybė nutarė pratęsti tranzitinį laikotarpį kitų šalių piliečiams grįžti namo per Lietuvos Respublikos teritoriją iki 2020 m. kovo 23 d. 00:00 val.

Iki šio laiko leidžiamas asmenų, grįžtančių į savo gyvenamosios vietos valstybę, tranzitas per Lietuvos Respublikos teritoriją be būtinojo sustojimo. Po 2020 m. kovo 23 d. 00:00 val. iki karantino pabaigos užsieniečių keleivinis tranzitas per Lietuvos Respublikos teritoriją gali būti vykdomas tik geležinkeliu be sustojimų (išskyrus būtinąjį sustojimą, įskaitant atvejus, susijusius su tarptautinių diplomatinių ir (ar) konsulinių įsipareigojimų vykdymu).

Daugiau informacijos galite rasti čia:

http://lrv.lt/lt/naujienos/vyriausybe-pratese-tranzitini-laikotarpi

Skelbimai »

Nuo 2020 m. kovo 16 d. Lietuvos Respublikos ambasados Rusijoje Federacijoje konsuliniame skyriuje teikiama tik neatidėliotina konsulinė pagalba Lietuvos Respublikos piliečiams. Prieš atvykstant į Ambasadą prašome su mumis susisiekti tel.:  +7495 785 86 25.

Nuo 2020 m. kovo 16 d. trečiųjų šalių piliečiai ambasadoje nepriimami: vizų išdavimo klausimais, prašymai išduoti supaprastinto tranzito ir supaprastinto tranzito geležinkeliu dokumentą (supaprastinto tranzito geležinkeliu dokumentai traukiniuose išduodami įprasta tvarka), LR pilietybės, leidimų gyventi išdavimo klausimais. Taip pat nepriimami ir Vizų centrui pateikti prašymai išduoti Šengeno ar nacionalinę vizą.

Konsulinis priėmimas dėl konsulinių paslaugų teikimo bus atnaujintas po atskiro pranešimo. Sekite informaciją.

Skelbimai »

Informuojame, kad piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą registracija atstovybėse baigiama 2020 m. kovo 17 d. 18:00 val. Lietuvos laiku.

Konsulinės naujienos »

Pastaruoju metu plintant naujai kronos viruso infekcijai (COVID-19) Lietuvos Respublikos ambasada Rusijoje Federacijoje ir Uzbekistano Respublikoje sulaukia didelio LR piliečių paklausimų kiekio dėl informacijos apie grįžimą į Lietuvą, konsulinių paslaugų atlikimo  ir pagalbos prašymų iš piliečių, vykstančių tranzitu per Rusijos oro uostus.

Skelbimai »

Visi LR piliečiai norintys pasinaudoti šia galimybe prašome skubiai apie tai pranešti LR ambasadai el. paštu: [email protected] iki kovo 17 d. 18:00 val.

Skelbimai »

SVARBU ! Nuo kovo 18 d. 00:00 iki gegužės 1 d. 00:00 Rusijos Federacija uždraudžia užsienio piliečių ir asmenų be pilietybės atvykimą į šalį (Rusijos Federacijos Vyriausybės nutarimas pridedamas). Išimtys taikomos:

Konsulinės naujienos »
DĖMESIO ! Įkelta2020.03.15

Pradedama piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija. Lietuvos piliečiai prašomi nedelsiant susisiekti su Lietuvos Respublikos ambasada Rusijos Federacijoje elektroniniu paštu: [email protected].

Maloniai prašome nurodyti savo vardą ir pavardę, gimimo datą, kontaktinį telefoną ir elektroninį paštą, tikslią buvimo vietą. Atsiradus galimybei organizuoti kelionę į Lietuvą, ambasada su piliečiais susisieks atskirai ir informuos apie kelionės sąlygas. Taip pat  prašome Lietuvos Respublikos piliečių susirasti gyvenamąjį plotą, kuriame galėtų izoliuotis, jei Rusijos Federacijoje būtų įvestas karantinas, sekti vietos institucijų informaciją ir laikytis jų nurodymų.

Atkreipiame dėmesį, kad grįžus į Lietuvą Jums bus taikoma privaloma 14 dienų saviizoliacija.

Registruojama bus iki kovo 17 dienos (antradienio) 18 valandos Lietuvos laiku."

 

Skelbimai »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata