Informacija keliaujantiems Informacija keliaujantiems
  ES-JK santykiai po Brexit ES-JK santykiai po Brexit
  Ukraine Reform Conference 2021 Vilnius Ukraine Reform Conference 2021 Vilnius
  Konferencija dėl Europos ateities Konferencija dėl Europos ateities
  Skelbiamas Baltų apdovanojimų konkursas Skelbiamas Baltų apdovanojimų konkursas
  Keliauk saugiai programėlė Keliauk saugiai programėlė
  • RSS Lietuvoje lankysis Kipro Respublikos užsienio reikalų ministras Įkelta2021.05.05

   Gegužės 6 dieną ministro Gabrieliaus Landsbergio kvietimu Vilniuje lankysis Kipro užsienio reikalų ministras Nikos Christodoulides.

   Dvišaliai santykiai »
  • 51157365471_d6fa7595b5_k.jpg Ministras G. Landsbergis aplankė kuriamą Lietuvos žydų miestelių istorijos muziejų Šeduvoje Įkelta2021.05.04

   Gegužės 4 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis lankėsi Šeduvoje, kur aplankė kuriamą unikalų Lietuvos žydų miestelių (štetlų) istorijos muziejų.

   Naujienos »
  • IMG-20210430-WA0034.jpg Ministras G. Landsbergis: Lietuva suinteresuota glaudesniais ES ir Azerbaidžano ryšiais Įkelta2021.04.30

   Balandžio 30 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis Baku (Azerbaidžane) baigė savo oficialų vizitą Pietų Kaukazo valstybėse. Azerbaidžano sostinėje ministrą priėmė šalies prezidentas Ilhamas Aliyevas, užsienio reikalų ministras Jeyhunas Bayramovas ir ekonomikos ministras Mikayilas Jabbarovas, kartu su G. Landsbergiu vadovaujantis tarpvyriausybinei dvišalio bendradarbiavimo komisijai. Abiejų šalių pareigūnai aptarė Lietuvos ir Azerbaidžano ryšių stiprinimo perspektyvas, pasirengimą rudenį numatytam Rytų partnerystės viršūnių susitikimui, saugumo padėtį regione ir kitas tarptautinės politikos aktualijas.

   Dvišaliai santykiai »
  • . Ministras G. Landsbergis: Raginu visas Sakartvelo politines jėgas susitelkti reformoms Įkelta2021.04.28

   Tęsdamas oficialų vizitą Pietų Kaukazo valstybėse, užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis atvyko į Tbilisį (Sakartvelas). Balandžio 28 dieną surengti susitikimai su šalies valdžios atstovais - prezidente  Salome Zourabichvili, ministru pirmininku Irakliu Garibashviliu, Parlamento pirmininku Kakhaberu Kuchava ir vicepremjeru bei užsienio reikalų ministru Davidu Zalkalianiu.

   Dvišaliai santykiai »
  • Lietuvos ambasadorius Rusijoje oficialiai informuotas apie Lietuvos ambasados darbuotojų išsiuntimą Įkelta2021.04.28

   Šiandien, balandžio 28 dieną, į Rusijos Federacijos užsienio reikalų ministeriją buvo iškviestas Lietuvos atstovybės Maskvoje vadovas Eitvydas Bajarūnas, kuriam buvo įteikta nota dėl dviejų Lietuvos atstovybės darbuotojų – diplomato ir valstybės tarnautojo – išsiuntimo. Ambasadorius buvo informuotas, jog šis Rusijos Federacijos žingsnis yra atsakas į oficialiojo Vilniaus veiksmus, kai praėjusį penktadienį du Rusijos ambasados Vilniuje darbuotojai buvo paskelbti nepageidaujamais asmenimis Lietuvoje dėl jų veiklos nesuderinamos su diplomato statusu, nurodant jiems išvykti iš Lietuvos per 7 dienas.

   Dvišaliai santykiai »
  • .
Armėnijoje inauguruota „Lietuvos giraitė“ Įkelta2021.04.27

   Balandžio 27 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis kartu su laikinai einančiu pareigas Armėnijos aplinkos ministru Romanos Petrosyanu inauguravo „Lietuvos giraitę“ Armėnijos Lori regione. Ši žalioji erdvė skirta Lietuvos-Armėnijos diplomatinių santykių užmezgimo 30-ies metų sukakčiai.

   Dvišaliai santykiai »
  • 4I3A4295.jpg Ministras G. Landsbergis: Tikime, jog Armėnija liks demokratinių reformų kelyje Įkelta2021.04.26

   Balandžio 26 dieną Jerevane (Armėnijoje) viešintį užsienio reikalų ministrą Gabrielių Landsbergį priėmė aukščiausi šalies pareigūnai. Susitikimuose su prezidentu Armenu Sarkissianu, laikinuoju ministru pirmininku Nikolu Pashinyanu, Nacionalinės Asamblėjos pirmininku Araratu Mirzoyanu, laikinuoju vicepremjeru Tigranu Avinyanu ir laikinuoju užsienio reikalų ministru Ara Aivazianu aptartos Lietuvos bendradarbiavimo su Armėnija plėtros galimybės ir Armėnijos ryšių su Europos Sąjunga (ES) stiprinimo perspektyvos. Pokalbiuose taip pat daug dėmesio skirta ir saugumo padėčiai regione.

   Dvišaliai santykiai »
  Daugiau naujienų