Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Ministras G. Landsbergis su darbo vizitu lankysis Berlyne

Sukurta 2021.03.16 / Atnaujinta 2021.03.16 17:01

Kovo 17 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis su darbo vizitu lankysis Berlyne (Vokietijoje).

Susitikimo su Vokietijos užsienio reikalų ministru Heiko Maasu metu bus aptarti Lietuvos ir Vokietijos dvišaliai santykiai, santykiai su Rusija ir Kinija, situacija Rytų kaimynystėje, saugumo padėtis regione bei kiti aktualūs tarptautinės darbotvarkės klausimai.  

Vizito metu ministras G. Landsbergis taip pat susitiks su Vokietijos kanclerės užsienio reikalų ir saugumo politikos patarėju Janu Heckeriu, duos interviu dienraščiui „Tagesspiegel“ bei dalyvaus diskusijoje su Vokietijos užsienio ir saugumo politikos instituto („Stiftung Wissenschaft und Politik“) direktoriumi ir ekspertais.

Susijusios naujienos Visos naujienos »

Gruodžio 17 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis telefonu kalbėjosi su Vokietijos kolega Heiko Maasu. G. Landsbergis pasidžiaugė, kad Lietuvos ir Vokietijos santykiai yra vieni aktyviausių per pastaruosius keletą dešimtmečių bei išreiškė įsitikinimą, kad tokiu tempu bus judama ir ateityje.

Dvišaliai santykiai »
IMG_0456-2.jpg

Spalio 6 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas dalyvavo Rygoje vykusiame Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Vokietijos užsienio reikalų ministerijų valstybės sekretorių susitikime.  Konsultacijų metu buvo aptarti aktualiausi Europos Sąjungos (ES) darbotvarkės klausimai, Rytų kaimynystės politika, saugumo situacija regione ir Pietų Kaukaze, transatlantiniai santykiai, ES-Kinijos bendradarbiavimas, kova su dezinformacija bei kibernetinio saugumo klausimai.

Daugiašaliai santykiai »
LT-DE.jpg

Spalio 3 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Vokietijos Federacinės Respublikos užsienio reikalų ministrą Heiko Maasą  su jubiliejine – 30-ąja – Vokietijos Vienybės diena.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos »

Spalio 2 dieną ministras Linas Linkevičius telefonu kalbėjosi su Vokietijos užsienio reikalų ministru Heiko Maasu. Pokalbio metu aptarta situacija Baltarusijoje bei konfliktas Kalnų Karabache.

Dvišaliai santykiai »

Rugpjūčio 27-28 dienomis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvaus neformaliame Europos Sąjungos (ES) užsienio reikalų ministrų susitikime (Gymnich) Berlyne, kurį rengia šį pusmetį ES Tarybai pirmininkaujanti Vokietija.

Daugiašaliai santykiai »
Ministrų susitikimas.jpg

Liepos 20 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo tradiciniame kasmetiniame Baltijos šalių ir Vokietijos užsienio reikalų ministrų susitikime Taline (Estijoje). Susitikimo metu svarstyti Europos Sąjungos, saugumo, Rytų partnerystės ir kiti aktualūs užsienio politikos klausimai.

Daugiašaliai santykiai »