Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Ministras L. Linkevičius pasveikino Vokietiją Vienybės dienos proga

Sukurta 2020.10.03 / Atnaujinta 2020.10.03 11:01
  Ministras L. Linkevičius pasveikino Vokietiją Vienybės dienos proga

  Spalio 3 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Vokietijos Federacinės Respublikos užsienio reikalų ministrą Heiko Maasą  su jubiliejine – 30-ąja – Vokietijos Vienybės diena.

  L. Linkevičius pabrėžė vis stiprėjančio Lietuvos ir Vokietijos bendradarbiavimo gynybos srityje svarbą, paminėdamas Vokietijos vadovavimą NATO priešakiniam pajėgų batalionui ir šiuo metu Vokietijos oro pajėgų vykdomą Baltijos šalių oro policijos misiją.

  Ministras išreiškė padėką Vokietijai, kad įpusėjęs pirmininkavimas ES Tarybai vyksta sklandžiai net ir pandemijos aplinkybėmis. „Nepaisant visų sunkumų, Lietuva ir Vokietija toliau sieks stipresnės ir vieningesnės Europos“, – sveikinime pažymėjo ministras.

  Vokietija buvo suvienyta 1990 metų spalio 3 dieną.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Foto.jpg

  Balandžio 21 dieną įvyko užsienio reikalų viceministro Arnoldo Pranckevičiaus ir Vokietijos užsienio reikalų ministerijos Valstybės sekretoriaus, atsakingo už Europos reikalus, Manuelio Bergerio, konsultacijos Europos Sąjungos (ES) ir ES išorės politikos klausimais.

  Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos »
  Spaudos konf 1.JPG

  Kovo 17 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis Berlyne susitiko su Vokietijos  užsienio reikalų ministru Heiko Maasu. Susitikimo metu buvo aptarti Lietuvos ir Vokietijos dvišaliai santykiai, regioninis bendradarbiavimas, santykiai su Rusija ir Kinija, situacija Rytų kaimynystėje, vakcinacija, saugumo padėtis regione bei kiti aktualūs tarptautinės darbotvarkės klausimai.  

  Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos »

  Kovo 17 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis su darbo vizitu lankysis Berlyne (Vokietijoje).

  Dvišaliai santykiai »

  Gruodžio 17 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis telefonu kalbėjosi su Vokietijos kolega Heiko Maasu. G. Landsbergis pasidžiaugė, kad Lietuvos ir Vokietijos santykiai yra vieni aktyviausių per pastaruosius keletą dešimtmečių bei išreiškė įsitikinimą, kad tokiu tempu bus judama ir ateityje.

  Dvišaliai santykiai »

  Gruodžio 3 – 4 dienomis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius nuotoliniu būdu dalyvaus kasmetinėje Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) Ministrų Tarybos sesijoje, kurioje bus apžvelgiama ir įvertinama organizacijos veikla sprendžiant pagrindinius saugumo iššūkius ESBO erdvėje.

  Užsienio reikalų ministro veikla » Daugiašaliai santykiai » Ministerijos naujienos »
  IMG_0456-2.jpg

  Spalio 6 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas dalyvavo Rygoje vykusiame Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Vokietijos užsienio reikalų ministerijų valstybės sekretorių susitikime.  Konsultacijų metu buvo aptarti aktualiausi Europos Sąjungos (ES) darbotvarkės klausimai, Rytų kaimynystės politika, saugumo situacija regione ir Pietų Kaukaze, transatlantiniai santykiai, ES-Kinijos bendradarbiavimas, kova su dezinformacija bei kibernetinio saugumo klausimai.

  Daugiašaliai santykiai »